ПЕРЕДПЛАТНЕ АГЕНТСТВО
«УКРІНФОРМНАУКА»
900 -
1800
Україна, м. Київ,
вул. Терещенківська 3, оф.57
+38(044) 288-03-46
+38(050) 154-77-83
УКР  
 

Для оформлення передплати необхідно заповнити бланк-замовлення (бланк) і відправити його на адресу Агенції електронною поштою (innovation@nas.gov.ua). Під час заповнення бланку-замовлення просимо уважно заповнювати всі його пункти.

 

Рахунок-фактура

На підставі отриманого замовлення буде оформлено рахунок-фактуру. Рахунок буде надіслано Вам для оплати по факсу (або електронною поштою), оригінал рахунку буде відправлено на вашу поштову адресу. Після отримання рахунку-фактури Вам необхідно оплатити його через відділення банку. Оплату необхідно виконати в терміни, визначені в рахунку-фактурі шляхом безготівкового перерахування на банківський рахунок, вказаний у рахунку-фактурі.

 

Договір

При необхідності Ви можете укласти договір з Агенцією «На поставку періодичних видань». Договір вступає в силу після його підписання і діє до моменту виконання зобов’язань. Після закінчення строку дії договору на Вашу вимогу Вам видадуть акт виконаних робіт.

 

Податкові накладні

Якщо Вам потрібна податкова накладна, то в спеціальній графі бланку-заявки обов’язково вкажіть необхідні дані на підставі свідоцтва платника податку.

 

Оформлення закриття передплати

Після того як усі зобов’язання з поставки періодичних видань будуть виконані, сторони підписують акт виконаних робіт. Такий акт може оформлятись і на часткове виконання обов’язків, за певний звітний період.