ПЕРЕДПЛАТНЕ АГЕНТСТВО
«УКРІНФОРМНАУКА»
900 -
1800
Україна, м. Київ,
вул. Терещенківська 3, оф.57
+38(044) 288-03-46
+38(050) 154-77-83
УКР  
 

 

          Передплатне агентство «Укрінформнаука» розпочало свою діяльність у 2009 році. Поштовхом для створення агентства стало прийняте Радою Міжнародної асоціації академій наук (МААН) рішення, яке стосувалося ініціативи Ради з книговидання при МААН щодо започаткування спільного передплатного каталогу наукових періодичних видань Академій наук і організацій – членів МААН. Мета діяльності – створення єдиного інформаційного наукового простору. Беручи до уваги доцільність створення «Зведеного каталогу періодичних видань, що випускаються академіями наук – членами МААН», передплатне агентство «Укрінформнаука» ставить перед собою завдання полегшити пошук і замовлення академічних журналів і праць вчених. Так, на сайті передплатного агенства «Укрінформнаука» можно знайти інформацію про періодичні видання НАН України – загальноакадемічні журнали, книги, монографії, у друкованому чи електронному вигляді; отримати консультацію з приводу передплати наукової періодики.

 

 

З 2014 року передплатне агенство «Укрінформнаука» почало пропонувати послуги з присвоєння цифрових ідентифікаторів DOI.

Наша компанія Укрінформнаука співпрацює з CrossRef вже вісім років, працювати з ними дуже комфортно - легко спілкуватися з будь яких питань, гарантовано отримуєш технічну підтримку у разі виникнення проблем, а також завдяки програмі Амбассадор. Програма Амбассадор передбачає залучення до співпраці спеціалістів: добре обізнаних з можливостями і сервісами Crossref і пов'язаних з науковою спільнотою своєї країни.

Команда Амбассадор налічує близько 20 представників в різних країнах світу. Це спеціалісти, які працюють в бібліотеках, наукових інститутах, видавництвах, або університетах.

Наряду зі своїми основними професійними обовязками, вони добровільно підтримують наукове співтовариство в своїх регіонах. Крім того вони беруть участь у тестуванні нових продуктів і сервісів Crossref, мають можливість навчатися і приймати участь у вебінарах.

В команді Амбассадор єдина представниця від України – це наша співробітниця  Анна Данілова, автор статей і методичних рекомендацій щодо впровадження цифрових ідентифікаторів.

 

 

 

Протягом 2009–2014 років ПА «Укрінформнаука» брала активну участь 

у виставкових заходах, конференціях, симпозіумах та семінарах.

2011 рік

Міжнародний симпозіум «Переміщення центрів науково-технологічної активності на європейському просторі і міжкраїнова  мобільність учених та фахівців: сучасні тенденції» 19-23 жовтня 2011 р. г. Київ, Великий конференц-зал НАН України.

2012 рік

III Науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації» (31 травня 2012 року в Києві);

VII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – путь  сотрудничества и прогресса», 24-26 вересня 2012 р. Ашхабад (Туркменістан).

2013 рік

VII Казахстанська міжнародна книжкова та поліграфічна виставка «По Великому Шовковому шляху ’2013», 11-13 квітня 2013 р., Алмати (Казахстан).

Міжнародний симпозіум “Ставлення суспільства та держави до науки в умовах сучасних економічних криз: тенденції, моделі, пошук шляхів покращення взаємодії”, 2–5 червня 2013 р.,Київ.

IV науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації», 13 червня 2013 р., Київ.

VIІI Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу», 24-26 вересня 2013  р., Ашхабад (Туркменістан).

Міжнародна конференція «Охорона прав інтелектуальної власності та комерціалізація досліджень, створених у державних наукових установах», 11 жовтня 2013 р., Київ.

ІV Міжнародний Форум «Проблеми розвитку інформаційного суспільства», 26-29 листопада 2013 р., Київ.

2014 рік

15-а Вільнюська міжнародна книжкова ярмарок, Вільнюс (Литва) 20-23 лютого 2014 року.

Робоча нарада за участі представників компанії Elsevier, організатор – Науково-видавнича рада НАН України – 20 травня 2014 року.

ІХ Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книга – шлях співробітництва і прогресу», 24-26 вересня 2014 р., Ашхабад (Туркменістан). ПА «Укрінформнаука» нагороджено дипломом учасника виставки.

 

 

          З 06.04.2010 ТОВ «Укрінформнаука» внесено до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

         Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу проводить щорічні загальнодержавні рейтингування економічних показників підприємств України у різноманітних номінаціях. Так, за результатами опрацьованого 2011-2012 року на основі науково обгрунтованої статистичної методології зваженого ранжування ТОВ «Укрінформнаука» у КВЕД 22.11.0 «Видання книг» займає:

- 23-е місце в м. Києві за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності;

- 32-е місце в Україні за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності

і має право називатися «Лідером галузі 2012» у своєму виді діяльності.